فوتبــال 11
لیگ 1 - فصل عادی
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Rēzeknes FA
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
16'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Olaine
Kārlis Rūja
59'
Marks Pačepko
56'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
16'
Kārlis Rūja
59'
Marks Pačepko
56'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
90'+7
Edgars Brics
Edgars Sajenko
90'+5
Karl Ruja
90'+4
Aleksandrs Zemļinskis
Roberts Gorodņickis
88'
Roberts Purmalis
Raitis Haralds Butlers
80'
Raitis Haralds Butlers
Gustavs Timofejevs
Žanis Sprukts
78'
Pāvels Mihailovs
Endijs Romanovs
77'
Andrejs Sokolovs
73'
Deniss Berjoza
Antons Petrovs
62'
59'
1 - 2
Kārlis Rūja
56'
1 - 1
Marks Pačepko
51'
Kārlis Rūja
پایان نیمه اول 1 - 0
Antons Petrovs
36'
1 - 0
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
16'
اطلاعات بازی
تورنمنت
لتونی - لیگ 1
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
23 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FK RFS II
9
32:4
25
2
SK Super Nova
9
20:4
22
3
JDFS Alberts
10
18:9
22
4
Leevon Ppk
11
19:10
21
5
Valmiera II
11
21:15
19
6
Riga FC II
10
20:9
16
7
Skanstes SK
11
15:11
16
8
Marupes SC
10
10:14
14
9
Jfk Ventspils
10
11:15
10
10
Ogre United
10
11:17
10
11
Tukums/TSS II
11
8:26
7
12
Olaine
10
14:23
6
13
FK Smiltene
10
9:24
5
14
Rēzeknes FA
10
6:33
5
بازی
گلها
امتیاز
1
Valmiera II
5
13:5
13
2
FK RFS II
4
19:0
12
3
Riga FC II
7
12:5
12
4
Leevon Ppk
6
13:7
12
5
Skanstes SK
7
11:7
11
6
SK Super Nova
3
11:2
9
7
JDFS Alberts
4
7:2
9
8
Ogre United
6
8:7
8
9
Jfk Ventspils
5
7:6
8
10
Marupes SC
4
4:4
6
11
Rēzeknes FA
5
5:9
5
12
Tukums/TSS II
8
5:22
4
13
Olaine
3
5:7
2
14
FK Smiltene
4
2:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FK RFS II
5
13:4
13
2
SK Super Nova
6
9:2
13
3
JDFS Alberts
6
11:7
13
4
Leevon Ppk
5
6:3
9
5
Marupes SC
6
6:10
8
6
Valmiera II
6
8:10
6
7
Skanstes SK
4
4:4
5
8
FK Smiltene
6
7:15
5
9
Riga FC II
3
8:4
4
10
Olaine
7
9:16
4
11
Tukums/TSS II
3
3:4
3
12
Jfk Ventspils
5
4:9
2
13
Ogre United
4
3:10
2
14
Rēzeknes FA
5
1:24
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
90'+7
Edgars Brics
Edgars Sajenko
90'+5
Karl Ruja
90'+4
Aleksandrs Zemļinskis
Roberts Gorodņickis
88'
Roberts Purmalis
Raitis Haralds Butlers
80'
Raitis Haralds Butlers
Gustavs Timofejevs
Žanis Sprukts
78'
Pāvels Mihailovs
Endijs Romanovs
77'
Andrejs Sokolovs
73'
Deniss Berjoza
Antons Petrovs
62'
59'
1 - 2
Kārlis Rūja
56'
1 - 1
Marks Pačepko
51'
Kārlis Rūja
پایان نیمه اول 1 - 0
Antons Petrovs
36'
1 - 0
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
16'
اطلاعات بازی
تورنمنت
لتونی - لیگ 1
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
23 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.