فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 02 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
Energetik-BGU Minsk
Danila Chul
88'
Amirbek Bakaev
31'
2
-
5
FT
دنبال کنید
Maxline Rogachev
Mark Krasnov
86'
Mark Krasnov
51'
Andrey Khachaturyan
22'
Dmitry Lutik
20'
Dmitry Lutik
15'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Danila Chul
88'
Amirbek Bakaev
31'
Mark Krasnov
86'
Mark Krasnov
51'
Andrey Khachaturyan
22'
Dmitry Lutik
20'
Dmitry Lutik
15'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 5
89'
Artur Ivanov
Dmitri Lutik
Andrey Bolvan
Artem Vlasov
2 - 5
Danila Chul
88'
86'
1 - 5
Mark Krasnov
76'
Alfred Mazurich
Vladislav Zuk
Oleg Alay
Sergei Balanovich
Miroslav Tamkovich
Nikita Bobchenok
Egor Lukashenko
Magomed Tagaev
62'
51'
1 - 4
Mark Krasnov
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
46'
پایان نیمه اول 1 - 3
Danila Chul
Artur Starovoitov
32'
1 - 3
Amirbek Bakaev
31'
Denis Seledtsov
Konstantin Veretynskiy
26'
22'
0 - 3
Andrey Khachaturyan
20'
0 - 2
Dmitry Lutik
15'
0 - 1
Dmitry Lutik
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 5
89'
Artur Ivanov
Dmitri Lutik
Andrey Bolvan
Artem Vlasov
2 - 5
Danila Chul
88'
86'
1 - 5
Mark Krasnov
76'
Alfred Mazurich
Vladislav Zuk
Oleg Alay
Sergei Balanovich
Miroslav Tamkovich
Nikita Bobchenok
Egor Lukashenko
Magomed Tagaev
62'
51'
1 - 4
Mark Krasnov
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
46'
پایان نیمه اول 1 - 3
Danila Chul
Artur Starovoitov
32'
1 - 3
Amirbek Bakaev
31'
Denis Seledtsov
Konstantin Veretynskiy
26'
22'
0 - 3
Andrey Khachaturyan
20'
0 - 2
Dmitry Lutik
15'
0 - 1
Dmitry Lutik
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.