فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 19 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Shakhter Soligorsk Reserve
Maxim Burko
45'
Vladislav Pulkach
31'
(گل بخودی)
2
-
0
FT
دنبال کنید
Bff Academy Minsk U17
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maxim Burko
45'
Vladislav Pulkach
31'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
89'
Sergey Zhivushko
Anatoly Yarmolich
Gleb Varkulevich
81'
Ilya Gubarevich
Maxim Alexandrov
Georgy Kukushkin
Arseny Chakur
77'
74'
Nikita Romanov
Gleb Mishin
Alexander Derzhinsky
Daniel Volsky
58'
Sergey Zhivushko
Vladimir Skomarovsky
Prokhor Struk
Vladislav Pulkach
Dmitry Selivanov
Alexey Kurovsky
Stanislav Stefanovich
Yuri Basalyga
53'
Maksim Zyl
Ilya Sviridenko
46'
پایان نیمه اول 2 - 0
2 - 0
Maxim Burko
Artem Smaltser
45'
39'
Gleb Mishin
1 - 0
Vladislav Pulkach
31'
Yuriy Basalyga
26'
Ilya Sviridenko
9'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Shakhter Soligorsk Reserve
w
d
w
l
l
l
d
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Slonim 2017
میهمان
13 خرداد 1403
15:30
1
-
2
w
اورشا
میزبان
05 خرداد 1403
16:30
0
-
0
d
FK Lida
میهمان
29 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
5
w
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
21 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
2
l
Lokomotiv Gomel
میهمان
14 اردیبهشت 1403
16:30
4
-
1
l
BATE Borisov Reserve
میزبان
08 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
3
l
Energetik-BGU Minsk
میزبان
02 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
0
d
Ostrovets
میهمان
25 فروردین 1403
16:30
1
-
0
l
FC Molodechno
میزبان
19 فروردین 1403
15:30
0
-
2
l
10 بازی آخر Bff Academy Minsk U17
l
l
w
l
l
l
l
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Ostrovets
میزبان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
l
FC Molodechno
میهمان
04 خرداد 1403
17:30
3
-
2
l
FK Baranovichi
میزبان
29 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
w
Maxline Rogachev
میهمان
23 اردیبهشت 1403
16:30
3
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
15 اردیبهشت 1403
17:30
1
-
2
l
Volna Pinsk
میهمان
07 اردیبهشت 1403
18:00
3
-
0
l
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
میزبان
31 فروردین 1403
19:45
0
-
4
l
Belshina Bobruisk
میهمان
24 فروردین 1403
18:30
1
-
0
l
FK Bumprom
میزبان
18 فروردین 1403
15:30
2
-
1
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.