فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۴۵
FC Molodechno
Kirill Goncharik
59'
Igor Monich
7'
Igor Monich
5'
3
-
1
FT
دنبال کنید
BATE Borisov Reserve
Zakhar Hitseleu
90'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Goncharik
59'
Igor Monich
7'
Igor Monich
5'
Zakhar Hitseleu
90'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 1
90'
3 - 1
Zakhar Hitseleu
Vadim Fastovets
83'
Bogdan Kutsy
Pavel Tseslyukevich
78'
75'
Matvey Svidinsky
69'
Maxim Telesh
Ilya Baranov
Plato Kolosovsky
Danila Zhulpa
Maxim Mardas
Nikolay Mirskiy
German Kutkovich
Sergei Usenia
Vadim Fastovets
Dmitriy German
66'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Vladislav Fedosov
Igor Monich
3 - 0
Kirill Goncharik
59'
Sino Absadamov
56'
46'
Ales Sakhonchyk
Arseny Blotsky
پایان نیمه اول 2 - 0
45'
Danila Zhulpa
25'
Vladislav Orlovsky
2 - 0
Igor Monich
7'
1 - 0
Igor Monich
5'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۴۵
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
13
10
2
1
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
8
4
1
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
8
2
4
26:19
26
4
FK Lida
14
7
3
4
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
6
4
3
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
6
3
4
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
8
2
3
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
6
2
5
17:13
20
9
Ostrovets
13
5
4
4
18:17
19
10
اورشا
13
3
7
3
16:17
16
11
FK Bumprom
13
4
3
6
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
4
2
7
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
2
7
4
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
3
3
8
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
3
3
7
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
4
0
10
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
2
4
7
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
1
3
9
11:28
-4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
6
6
0
0
18:4
18
2
Ostrovets
7
4
2
1
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
3
3
0
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
2
4
1
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
9
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
11
اورشا
6
2
3
1
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
1
0
6
6:20
3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
7
6
1
0
20:8
19
2
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
3
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
4
1
2
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
4
1
2
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
9
FK Bumprom
7
2
2
3
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
1
3
2
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
2
0
4
9:14
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
1
1
5
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.